Šport a FitnessFutbal

Dúfať, "Zenith" - Jevgenija Černová

Jevgenij Černov - mladý ruský hráč, ktorý hrá v pozícii obrancu a záložníka. Žiakom Tomsk futbalu teraz háji farby Petersburg "Zenith".

sibírsky charakter

23.októbra 1992 sa narodil Jevgenij Černov. Narodil sa v meste Tomsk, mesto ďaleko od futbalu, ale od detstva sa začal zaujímať o šport. Obetavosť a vytrvalosť v mnohých ohľadoch definoval pozíciu, v ktorej hral - v jadrovej zóne.

V 17 rokoch sa Black prvýkrát prišiel do natívne aplikácie, "Tom" v ruskom majstrovstvá stretnutia. V rovnakom roku, dňa 13. augusta, debutoval v mládežníckych tímov na turnaji. Rival oceľ Samara "Krídla sovietov." Avšak, prvá palacinka bol lumpov - "Tom" stratil (0: 3).

V nasledujúcom roku sa tím snažil v "Mostovik-ruskom" od Ussuriysk, hovorenie v zóne "východnej" z druhej divízii, ale nakoniec sa rozhodol zostať v Tomsku a získať prax v šampionáte mládeže.

Čoskoro sa zapojil do tréningu hlavného tímu.

Debut v Premier League

Vzhľadom k tomu, 2011 Jevgenij Chernov životopisu, ktorý sa potom stal dramaticky zmeniť začali klesať v snahe o stretnutí Premier League. Avšak, na prvý prepustený až v roku 2012.

Stalo sa tak 27. apríla. "Tom" snažil sa udržať pobytu v Premier League a jeho rival - perm "Amkar" - bol jedným z lídrov v boji o 8-16 mieste. Černov objavil na poli po dobu 80 minút, namiesto Nikitu Bazhenov, ale vplyv na výsledok zápasu nemohol stretnutie skončilo remízou (0: 0). Podľa výsledkov sezóny, "Tom" opustil futbalovej elity.

V prvej divízii

V budúcom roku Evgeniy Černov konať v Orenburg "Gazovik" slúžiace oblasť "Ural-Volga oblasť" v druhej divízii. Hráč hral 19 zápasov, čo označené 4 strelených gólov. Spolu s tímom na konci sezóny, aby oslávili návrat do prvej divízie.

Budúci klub stredopoliar sa stal Dzeržinského "Chemist", rozprávanie v prvej divízii. Tu hral tiež na hosťovaní. V krátkej dobe sa stala jedným z hlavných hráčov v strednej línii, bol schopný pomôcť udržať Residence Club v prvej divízii.

Výsledkom je, že hráč, "Chemist" Černov zostal až do roku 2015, kedy sa tím ešte išiel do poklesu v triede. Počas tejto doby strávil 58 zápasov a strelil 1 gól.

2015 Jevgenij Chernov strávil na hosťovaní v Krasnojarsku "Jenisej". V klube strávil iba pol sezóny - pred zimnou prestávkou, a potom späť na "Tom". Počas tejto doby sa mu podarilo zahrať na 18 zápasov. Existujú však nepodarilo občanov Tomsk. V roku 2016 Černov záujem niekoľko klubov, najmä v "Krasnodar" a "Zenith".

V meste na Neve

V januári, on podpísal zmluvu s novým klubom Jevgenij Chernov. "Zenith" sprvu nepovažoval to ako základ hráča, aj keď hráč cestoval s prvým tímom v tábore v Rakúsku.

Prvýkrát t-shirt "Zenith" Black dať v priateľskom stretnutí proti irackej klubu "pracujúci v Iraku." Černov išiel na pole v základnej zostavy, strávil celú prvú polovicu. Hra nie je plná nebezpečných okamihov, a nakoniec skončil remízou - 0: 0.

Na dvoch kultúr sa zúčastnilo 8 priateľských zápasoch za "Zenith" Jevgenija Černová. Futbalista hrá najviac na ihrisku počas zápasu proti švajčiarskej, "Sion" - 62 minút. Avšak, na pomoc jeho tím nemohol, "Zenith" stratil v pomere 1: 3.

V "Zenith" báze

Kým atrament nedostal do hlavnej časti Petrohradu v oficiálnych stretnutiach hral na farme klubu, "Zenit-2", ktorý hrá v šampionáte prvej divízie pod vedením Vladislava Radimov. Pre tento príkaz Eugene hral 26 zápasov a strelil jeden gól.

Aby jeho debut v prvom tíme futbalista upadol do zápasov 1/16 finále ruského pohára. St. Petersburg skupina išla na návštevu tím First Division - FC "Tambov". Černov vstúpila na pole v základnej zostavy a strávil na trávniku po dobu 90 minút.

Na obranu "Tambovská" veľkých problémov "Zenith" nie je vytvorený tak, že jeho tím debutant počasie nepokazil. Hoci prvá polovica bola vytvorená, a v ostrom boji, na otvorenie účtu "Zenit" mohol len tesne pred prestávkou. Ale v druhej polovici stretnutia tambovchane úplne rozišli. Výsledkom je, že schôdzka skončila s výsledkom 0: 5 na výsledkovej tabuli pre návštevníkov.

V Premier League v "Zenith" debutoval 24. októbra Jevgenija Černová. Fotografie futbalista v tento deň zdobené fotografických správ o stretnutí. Vstúpil do poľa v základnej zostavy, ale prestávka bola nahradená Artur Yusupov. Pitertsy výhier - 1: 0.

Napriek tomu, že atrament je strávenú len napoly, sa mu páči trénujúceho personálu. Budúci zápas sa objavil na základni. A súper sa ukázal byť hlavná osoba, ktorá má Eugene - natívne "Tom", v rámci ktorého bol nikdy schopný získať pevnú pôdu pod nohami.

A akonáhle bol schopný overiť v produktívnej činnosti. Po 26 minútach, Černov znížiť mimoriadnu vernosťou jazdenie v brankárom, kto vzal loptu Dziuba ho hodil na priebeh Kokořín, ktorý jasne zasiahol. 1: 0. Až do konca hry skóre sa nezmenilo. Takže Eugene priamo podieľal na víťazstve nad svojím bývalým klubom.

S každým zápasom je stále pevne na základe "Zenith" v blízkej budúcnosti želá, aby sa stal kľúčovým hráčom tohto klubu, úspešne zúčastňujú nielen v obrane, ale v útočných akciách tíme.

V národnom tíme

V roku 2011, Jevgenij Černov bol prvýkrát povolaný na základe umiestnenia juniorskej reprezentácie Ruska na futbal. V tom čase mal 19 rokov.

Černov zúčastnili medzinárodného turnaja pre chlapcov narodeného v roku 1992, ktorá sa konala v Portugalsku. Debut v zápase proti Francúzom, v 62. minúte Eugene prišiel z lavičky. Všimnite si však účinné opatrenia zlyhali, Schôdza sa skončila remízou - 0: 0. Dohromady strávil za národný tím 3 hry, zatiaľ čo v národnom tíme už nie je volaná.

Dnes, s príchodom hlavného manažérskeho tímu Stanislav Cherchesova náhodou prišiel pre každého.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.