Novinky a spoločnosťCelebrity

Katya Gamow: životopis, výška, foto, rodičia, manžel

Už viac ako 25 rokov v profesionálnom športe je Katya Gamow, jej životopis je plný vzostupov a veľké víťazstvo. Dosiahol neuveriteľné výsledky, svetlé a talentovaný športovec všetkých čias jeho meno v histórii ruského volejbalu.

Katya Gamow - nielen vynikajúce ruský volejbalový hráč, ona je symbolom nášho volejbal, idol miliónov, a príklad hodný nasledovania. Tento svetlý, krásna dievčina je zaslúžilý majster športu v Ruskej federácii, uznal najlepší atlét v krajine, sa stal bežec na univerziády a rozsvieti lampu na otváracom ceremoniáli.

Jekaterina Alexandrovna Gamovová - hlavnou hviezdou našej volejbalu

Novinári jej zavolať Katarína Veľká pre veľkolepé a závratné úspechy a víťazstvá, fanúšikovia jej dal ďalšie prezývku - Game Over, pretože Kate je silný úder rozhodnúť o výsledku stretnutia s najťažším a nebezpečného súpera, ako tomu bolo v vyhral finále Svetového pohára v rokoch 2006 a 2010 ,

Na Majstrovstvách Európy v Bruseli, kde sa ruský tím zastavil jeden krok krátky víťazstvo a získal bronzovú medailu, odborníci jednoznačne zhodli, že Kate Gamow - volejbalový hráč číslo jedna turnaja. Medzi finalistami v Srbsku a Taliansku, tam nebol jediný športovec, prekonávať ju v jednotlivých zručností.

V roku 2006 bol ocenený Gamow "Za zásluhy pred vlasti» I stupňa. Toto ocenenie je udeľované iba najvýraznejších športovcov. Okrem toho, v rôznych časoch, Gamow stal majiteľom ocenenie "Glory" v nominácii "Pre vôľa vyhrať", "Silver Doe", ktorú udeľuje Združenie športových novinárov v Rusku opakovane zlepšuje na turnajoch rôzneho kalibru.

Skorá kariéra - Čeľabinsk

Zvyšovanie trochu Katie zapojené dve ženy - matka Irina a jej sestra lásku. Otec Champion opustený dcérou vzdelanie, keď bol ešte v nemocnici, a preto, že dievčatá už od detstva, musela byť silná a predčasná dospelých. Za 10 rokov, Kate vybrala volejbal Gamow, rodičia (či skôr, moja matka a teta) ju podporoval v tom. Gamow od útleho veku ukázal svoju výbušnú povahu a vytrvalosť. V sekcii volejbalu viedla tetu, bývalý profesionálny volejbalový hráč. Hoci pôvodne Katya sa tiež podieľal na basketbal a hádzanú, volejbal láska ešte vyhral.

Jeho prvý titul, pohár Ruska, Katya Gamow vyhral v 16 rokoch ako súčasť tímu Čeľabinsk "Avtodor-metař". Je to klub otvorila cestu k mladých športovcov v športe, je schopný vidieť svoj talent a potenciál. Ona podpísala zmluvu s "metař" vo veku 14 rokov a strávil prvých 4 roky svojej kariéry.

Sa sťahuje do Jekaterinburgu a výstupom na novú úroveň

V roku 1998, Gamow opustil jeho rodné mesto, využil možnosť zahrať si za jeden z najlepších volejbalových klubov v krajine - "Uralochka". Viedol tím slávny ruský vedec Nikolaj Karpol, ktorý o niekoľko rokov neskôr sa opäť trénovať Gamow, ale v hlavnom tíme krajiny - do ruského tímu.

Hranie pre dcérsku tímu "Uralochka" "Uraltransbank" Katya ľahko upútal pozornosť odborníkov a preukázala svoju hlbokú potenciál v útočných akciách. Ako súčasť "Uraltrasbanka" sa stala strieborný medailista z ruského šampionátu, potom sa tím len vo finále v rovnom boji stratil "Uralochka", a je to jedinečná udalosť pre volejbal.

O dva roky neskôr, v roku 2000, Gamow presťahoval do hlavného tímu. Spolu s "Uralochka" a ona sa stala Karpol opakovala víťaz národného šampionátu, dvakrát víťaz Ligy majstrov. O Gamow hovoril, to sa stalo jedným z vodcov tímu a vychádzajúcou hviezdou ruského športu.

Vývoj klubové kariéry

V roku 2004, Gamow vzal novú výzvu - to rozhodne vypovedal zmluvu s ekatebinburgskim klubu a sa sťahoval do Moskvy, aby hral za "Dinamo" (Moskva). Ako súčasť nového tímu Kate ešte trikrát získala titul šampióna Ruska.

Chcú vyskúšať svoju ruku v zahraničí, dať nový smer svojej kariéry, po piatich rokoch hrať pre tím v Moskve, Gamow presťahoval do Istanbulu. Pre "Fenerbahce" Kate strávila sezónu 2009-2010, spolu s neuveriteľnými výsledky dokazujú tím. Catherine vyhral volejbalová liga Turecko sa dostal do finále Ligy majstrov, získal najviac bodov vo výkrese štyri League. Je zarážajúce, že po väčšinu sezóny domáceho majstrovského tímu nie je porazený a bol neporazený 39 zápasov.

Triumfálny návrat do vlasti

Napriek obrovským úspechom, po jediný rok Gamow sa vrátil do Ruska, podpisu zmluvy, tentoraz s Kazaň "Dynamo". Možno je to tu, že Gamow klub kariéra dosiahla svoj vrchol: v prvej sezóne vyhrala pohár a majstrovstvá Ruska, a v každom turnaji je uznávaná najlepší medzi hráčmi. V roku 2014 sa konečne poslúchla medzinárodnej klubovej súťaže - prvýkrát vo svojej kariére vyhral Gamow v medzinárodných klubových súťaží: Champions League a Svetového pohára pre kluby. Okrem zlatej medaily, Kate bola ocenená ako najdôležitejšieho hráča každého z týchto turnajov.

Kariéru v ruskej reprezentácii

Za národný tím Katya vždy hrali s plným nasadením, čo hre všetky sily a emócie. Názorným príkladom je jedným z najkrajších a dramatické stretnutie ruského tímu v volejbalu, kde vo finále olympijských hier v Aténach v roku 2004, naša dievčatá ustúpil čínskych žien. Kate podala tím v tejto hre s 33 bodmi bol najlepším strelcom olympijského turnaja, hlavné útočiace sila a vedúci tímu, ale to nestačilo. Napriek všetkému úsiliu, ktoré Katya Gamow, fotka so svojimi úprimnými slzami sklamania rozšírila do celého sveta. Bohužiaľ, olympiáda ešte nepočúvali ruský národný tím.

Na svojom prvom Svetovom pohári v roku 1998 nastúpil Nikolaj Karpol, takže mladý talentovaný športovec cítiť atmosféru v úlohe asistenta trénera. O rok neskôr, Gamow, že plnohodnotné hráča, získal zlatú medailu na majstrovstvách Európy. Po príchode talianskeho špecialistu Caprara v roku 2005, Kate sa stala kľúčovým hráčom v tíme, ao rok neskôr ruský tím nakoniec vyhral Svetový pohár. V roku 2010, ako prvý tím v krajine budú môcť zopakovať tento úspech a Gamow dostane viac ako jednu cenu ako najlepší hráč turnaja.

Fyzikálne parametre majster

Hra Kati Gamovoy je rovnako dobre ako v obrane aj v útoku. Kladie bloku, zničila najsilnejší údery, a jej útok je znížiť súpera obrany a priniesť okuliare. Táto sila má dôvod Katya Gamova, jeho výška je 202 cm a výška útoku a blokom - viac ako tri metre. Unikátny Postava dievčatá spolu s talentom a schopnosťou okamžite čítať hru, aby Gamow jedným z najlepších športovcov svojej doby. Štíhla dlhé nohy dievča málom stal jej ochrannou známkou.

Ofsajd: milostný život

Katya Gamow - nielen world-class športovcov, ona je skutočnou športová hviezda, jasný a krásna dievčina. Vďaka svojej vynikajúcej hre dokonale známy v mnohých krajinách po celom svete, Kate často sa zúčastňujú rôznych prestrelkách na lesklých časopisov, hral v reklamách. Počas jedného z týchto streľbách, stretla svojho budúceho manžela, syna riaditeľa Svetlana Druzhinin Mihailom Mukaseem. Michael sa také slávne obrazy ako "Lov jeleň", "do cudzoložstva", "Montana".

Káťa Gamow a Michael Mukasey sa vzali v roku 2012, svadba sa konala v atmosfére tajomstvo: pár odmietli predávať fotografie a ďalší multimediálny obsah s novinármi. Avšak, stránky časopisov sú pravidelne plná fotografií z tohto pulzujúce, krásne a vysoko páru: 202 cm - tento rast má Katya Gamow, pod jej manžel len niekoľko centimetrov. Táto dvojica je jedným z najvýznamnejších a najkrajších tandemy v ruskom športe.

Gamow dnes

2015-2016 ročné obdobie pre Katie stala skutočnou výzvou: stará zranenia noha opäť sám tvrdil. Katya Gamow nemohol hrať v plnej sile a bol nútený rozhodnutím trénera chýbať ruský pohár finále 2015. Príprava na sezónu začal neskoro, prípravný proces bol nútený, a preto rozmazané. Bohužiaľ, zatiaľ najlepší volejbal krajina je v súčasnej dobe nie je v najlepšej forme, ale lekári, rovnako ako Kate sama, optimistický. Gamow sa postupne zotavuje a získava tvar, sa chystá zúčastniť olympijských hier v Rio de Janeiro v roku 2016. Tieto hry bude piata v živote športovca, a možno je to v Brazílii Katia vyhrať cenu, ktorý šiel do všetkého života - zlatú medailu.

Je ťažké preceňovať prínos športovcov vo vývoji domáceho volejbalu. V Kazani, koncept vytvorenie Gamow školu. Táto myšlienka je už podporovaný prezidentom republiky. Stovky detí budú môcť športovať vo výborné podmienky, a sen nie dieťa prísť pravdivý bude uvedený. Možno jedného dňa na stenách tejto škole vyrastie nová hviezda ruského volejbalu, ale teraz hlavné pýchou našej krajiny aj naďalej silná a statočná dievča z Čeľabinsk - Jekaterina Alexandrovna Gamovová.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.