Šport a FitnessHokej

Neobvyklé športy - roller hokej

Často mladí ľudia sa zaujímajú o neobvyklých športoch. Zoberme si napríklad, hokej vojne. Fotografie a tento článok vám pomôže sa s tým vysporiadať. To však nie je tak ťažké. Roller hokej - šport, ktorý sa podobá pravidelný hokej, len namiesto lopta podložka je tu použitý. Úlohou hráča je to gól do bránky súpera.

trocha histórie

Prvýkrát sa objavila hra v Anglicku v dvadsiatom storočí. Potom sa začal hrať proti Nemcom. Roller hokej vyvinutý vo vysokej ekonomickej schopnosti krajín. V súčasnosti existujú organizácie, ako sú športové asociácie International Roller a Medzinárodnej federácie korčuľovanie. Tieto organizácie sú organizátori sveta a majstrovstvá Európy.

potrebné vybavenie

Hrať roller hokej vyžadujú špeciálne vybavené detské ihrisko. Väčšina jeho dĺžka je 20 x 40 m, aspoň 15 x 35 m. Plošina môže byť potiahnutá asfalt, betón, kamenných dosiek alebo drevených dosiek. Hlavná vec, že to bolo oplotené ráfik, ktorá by nemala byť menšia ako 20 cm na výšku.

Každý hráč je povinný riadne obliekať. Povinné istenie pod ponožky, chrániče kolien, rukavice a obväz. Brankár má špeciálne podložky pre ochranu nôh, ich hrúbka je asi 35 cm. U rukavíc použitie ochrana rúk, hrubé dlani. Brankár tiež nosia chrániče kolien a obväz. Často maska pre ochranu vášho tváre.

Roller Hockey - niektoré gule?

Veľmi zábavné a vzrušujúce je valec hokej. Lopta používa pre hru špeciálu, to je vyrobená z tvrdej gumy. Hmotnosť - 155 gramov, priemer - 23 cm Je dosiahnutý gól, keď lopta prekročí bránkovú čiaru súperove ..

Roller hokej je niečo ako vysoké lopty. Takže je nejaký loptu, ktorý po náraze palicu odletel do 1,5 metra alebo viac. Ak lietal tak vysoko v odraze biť brankára, nie je považovaný za chybu. V ostatných prípadoch, ako je obsadenie sa počíta ako porušenie.

Palica musia byť vyrobené z dreva. Výška od 90 do 115 cm a vážiaci viac ako 500 gramov.

herné zariadenia

Tím sa skladá z dvoch útočníkov, jedného spojiva, jedného brankára a jedného obrancu. Navyše, lavice musí sedieť jeden brankár a dvaja hráči na hraciu plochu. Vymeniť hráča kedykoľvek počas hry alebo počas prestávky. Hlavná vec je, že nový člen môže spustiť hru len vtedy, keď nahradil opustil oblasť.

V hre dvoch polovíc, z ktorých každý trvá 20 minút. Jeden prestávka - 10 minút. Je tiež možné priradiť viac času, v prípade potreby v súlade s pravidlami hry. Prvé ďalšie obdobie trvá 2 minúty, druhá dlhšia - 4 minúty. Hra pokračuje až do prvého gólu.

Hra je veľmi podobná pravidelný ľadový hokej. Športovci sa musí pohybovať veľmi rýchlo zostaviť, aby si všimnúť každý pohyb protivníka. V tejto hre si môžete trénovať svoje abs, paže a nohy.

Je dôležité, aby športovci hrať kolektívne. Ak každý hráč bude robiť, čo sa mu zapáči, vyhrá tento tím nebude nikdy dosiahnuť. Všetci v tíme plní svoju úlohu, ale nakoniec všetci spolupracovať.

Každý hráč má dobre pohybovať na valcoch. Aby bolo možné otáčať a otáčať vysokou rýchlosťou, znížiť rýchlosť, spomalí. Okrem schopnosti pohybovať sa na valčekoch, hráč musí vedieť, ako používať hokejku a musí byť schopný prijímať a prihrať, len tak ďalej a hodiť do bránky.

Čo je to face-off?

Vhadzovanie sa vykonáva na začiatku stretnutia, v priebehu hry alebo predĺženie. V prípade, že rozhodca nemôže presne sledovať hru, má právo pozastaviť hru a znovu ho spustiť pomocou vhadzovanie. K tomu dvaja hráči súperovho stánku oproti sebe v stredovej oblasti robiť. Lopta je na zemi, klub súperovi vo vzdialenosti 20 cm od neho. Po zapískaní, hra môže začať. Tu, každý hráč musí ukázať rýchlosť a obratnosť zohnať hracej doby.

Rovnako ako v pravidelnom hre, môže sudca vymenovať voľný kop alebo pokutový kop. Počas tejto štrajku stáť hráči za osou. Brankár stojaci v cieli, hráč, ktorý urobí ranu - na ochranné známky pre pokutového kopu.

Za porušovanie sudca môže odstrániť hráča na 2, 5 alebo viac minút. V niektorých prípadoch, keď došlo k hrubé porušenie pravidiel, môže rozhodca vylúčiť hráča do konca hry. Vylúčený hráč nesmie byť nahradený. V tomto prípade príkaz zostáva s menším počtom hráčov, a to sa stáva oveľa zraniteľnejšia.

Hra sleduje sudca. Jeden vedúci, ktorí spolu s hráčmi sa pohybuje na hracej ploche a zaisťuje, že neexistujú žiadne porušenie. Ďalšie dva sú v bráne. Počas cieľov, ktoré majú vztýčiť vlajku, čo ukazuje, že loptu do bránky. V prípade akýchkoľvek sporov sudca môže dať radu, alebo požiadať o živé video zo zápasu. Postupom času sa hra sledovať sudca časomerača. Považujú ako dlho trvá, než hrať, ako dlho to trvalo a zastaviť čas navyše.

Ak sa chcete dozvedieť, ako sa hrá hokej vojne, budete potrebovať veľa času. Najprv je potrebné len jazdiť na valcoch, potom naučiť sa rôzne techniky behu. Potom môžete začať korčuľovať s palicou a loptou, naučiť sa pravidlá hry. Kedy bude hlavný chod ukončený a študent začína byť plynulý v palíc a loptou, môžete prejsť na zložitejšie cvičenia. Je to iný spôsob útoku a obrany, písanie básní, klamlivých manévroch.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.