Šport a FitnessTenis

Svetlana Kuznecovová: tenis, rodina, osobný život a koníčky

Kuznetsova Svetlana Aleksandrovna - vynikajúci tenista, víťaz niekoľkých súťaží grandslamových. Je ctěná majster športu Ruska.

Svetlana Kuznecovová: životopis

Narodený budúceho šampióna 27.června 1985 v Petrohrade v rodine športovcov. Od detstva, Svetlana vštepil lásku k zdravému životnému štýlu. Každé ráno pre rodinu začala so spoločným poplatku, prechádzky na čerstvom vzduchu.

Keď začínam vážne usilovať Svetlana Kuznecovová športy? Tenis sa stal pre ňu súčasťou života v sedemnástich. Byť na ihrisku dievča cítila skutočný pôžitok. Tieto pocity sa jej podarilo udržať až do dospelosti.

Prvé veľké víťazstvo prišlo Svetlana v roku 2001, kedy sa športovec získal profesionálne štatút 16 rokov. V prvej sezóne získala čestné ITF turnaja. V roku 2004, športovec dosiahol záverečnej fázy US Open a vyhral súťaž. Ale nečakaný úspech bol len začiatok. Pretože teraz tenis Rozumie sa, že nové úspechy vyžadujú ešte viac tvrdej práce v tréningu a zvýšené úsilie.

Víťazstvo a ocenenie Svetlana

Kuznetsova Svetlana Aleksandrovna väčšina ostatných Russian tenistov vo finále ukázalo rad grandslamových turnajov. Na tak vysokú fáze súťaže športovec dosahuje 6krát vo štvorhre súťaž a 4krát vo dvojhre.

Ako už bolo uvedené vyššie, Svetlana je víťaz Open Championship v Spojených štátoch. V roku 2004, vo finále súťaže Kuznetsova získal ďalší ruský atlét Elenoy Dementevoy. Budúci finále, v ktorom tenista zišiel s krajanom, sa konal v turnaji "Roland Garros" v roku 2009, ktorý získal športovkyňa Dinara Safinová.

Aké ďalšie úspechy sama založená ako Svetlana Kuznecovová? Nechaj ju tenis, rovnako ako 30 krát konať v názve zodpovedať najväčších svetových turnajov. K tomuto dňu, športovec zdieľa prvú pozíciu v rebríčku ruských športovcov v súlade s počtom finále, spolu s Maratom Safinym a Maria Šarapovová.

Svetlana Kuznetsova (tenistka): osobné život a koníčky

Mimo tenisový kurt ruský športovec sa snaží viesť normálny život. Svetlana je notorický fanúšik futbalu. Najväčšie potešenie, ktoré prináša návštevu svoje obľúbené mužstvo Zápasy - Petersburg "Zenith". Sledovať svoje klubu Kuznetsova Aj V medzi výkonmi na svetovom tenisovom turnaji.

Ďalšie slabinou Svetlana - snowboarding. Okrem toho, vo svojom voľnom čase školenie tenista miluje tanec na modernú hudbu, k štúdiu cudzích jazykov.

kamarát vyhľadávanie nie je zďaleka najdôležitejšia úloha, ktorá sa postaví pred Svetlana Kuznecovová. Tenis v súčasnosti pôsobí prioritou pre športovcov, pretože opakovane povedal ruský šampión sama.

rodina

Ako mladý otec, Svetlana bol angažovaný v cyklistike, a teraz sa podieľa na tréningu mladých atlétov vážny štart v danej disciplíne.

tenis matka opakovane získala zlaté medaily vo všetkých rovnakom jazda na bicykli, najmä 6 krát vyhral majstrovstvá sveta. Je držiteľom titulu ctená Majster športu ZSSR. Dnes slúži ako tréner v športovej škole v Petrohrade.

Brother Svetlana Kuznecovová je vicemajster z olympijských hier v Atlante, kde sa zrazu bol produkujúce prestížnych ocenení v ruskom tíme preteky na cyklotrasy.