Šport a FitnessBojové umenia

Vassiliou Jírová: spôsob života, športové úspechy

Kazašský škola boxu bol vždy známy pre svoje remeselníkov. K dnešnému dňu je názorným príkladom toho je hviezda kruhu Gennady Golovkin, jeden ktorého meno sa trasie veľa boxerov celého sveta. Ale v tomto článku sme sa nebavíme o tom, a o mužovi, ktorý je pravdepodobne objaviteľ Ameriky ako box Mecca pre Kazakhs. Jeho meno Vassiliou Jírová. To je teraz známa osoba urobila len obrovskú cestu a bol schopný navštíviť najlepších svetových športov, ktoré majú majstrovského pásu medzi profesionálmi.

pôrod

Vassiliouová Jírová sa narodil 4. apríla 1974 v oblasti Karaganda z kazašského SSR (hl Balchašské jazero). Štátna - rusky. Boxu začala v roku 1986 v časti, ktorá je prevádzkovaná na miestnej odbornej škole. Jeho prvý tréner bol Aleksandr Ivanovič Apachinsky bytia cťou tréner republiky.

úspechy mládeže

Master of športov Vassiliou Jírová začala v roku 1990. O rok neskôr bol pozvaný do mládeže národného tímu Sovietskeho zväzu.

Majstrovstvá Európy v roku 1992 sa konala v Edinburghu, Škótsko, kde Jírová získal prvé miesto, hovorenie v kategórii do 74 kg. Ten istý rok, prvýkrát vyhral majstrovstvá Kazachstanu, ktorý neskôr získal ešte trikrát. Takéto úspechy nemohol zostať bez povšimnutia do riadenia športu, a bol pozvaný už v dospelom tíme.

Prechod na novú úroveň

Rok 1993 bol pre St. Basil je tiež veľmi úspešný. Vyhral turnaj CIS a získal bronzovú medailu na svetovom šampionáte, ktorý sa konal vo fínskom Tampere. Jeho váhová kategória potom bola priemerná.

Nasledujúci rok, Jírová presunutá do vyššej kategórie (81 kg), a to bolo schopné prevziať bronzovú medailu z Ázijských hier a ázijskom šampionáte. Ale samozrejme, že najvýraznejší výkonnostný športovci boli olympijské hry v Atlante (1996), ktorý získal tak presvedčivo, že dostal Val Barker Trophy.

Súhrnná informácia o amatérske boxerské Vassiliou Jírová strávil dvesto sedemnásť zápasov, z ktorých sa objavil víťazný v tých dvesto a sedem.

profesijný životopis

Postavenie Jírová bolo v roku 1997. Pre výkony, on si vybral prvú ťažkú váhu.

Prvý ročník výkony v profesionálnom ringu mu vyniesla 14 víťazstvo. V dôsledku šprinte v máji 1998 Vasily dostal šancu, prvýkrát na seba, Zadanie titulnej boj proti Rich La Montana. Záchvat trvalo všetky vyhradenej pre tento dvanásť kôl, čo sa prejavilo v natívnom Kazachstan vyhral medzikontinentálne pás.

O rok neskôr, Fats vyhrá Onebo Maksim, čím získava uvoľnený šampióna Continental Americas.

kariéra vrchol

Život ukázal, že hlavné bojové Vasiliya Zhirova v jeho kariére sa konal 05.06.1999, keď sa stretol s Arturom Uilyamsom. Tento boj bol o titul majstra sveta (IBF). Zápas skončil v siedmom kole víťazstvo kazašskej. Po dobu troch rokov, Vasily obhájil titul proti tvrdeniu ostatní uchádzači do 26. apríla 2003 nestretol s Jamesom Toney, ktorý prehral na body.

Pohybujúce sa v ťažkej váhe kategórii

Na začiatku roka 2004, Vassiliou Jírový, ktorého životopis v tej dobe pozostával z mnohých bojov, sa rozhodol presťahovať do novej divízie pre seba. Jeho prvým súperom bol Dzho Medzi, v tej dobe jeden z najsľubnejších bojovníkov. Zápas sa konala 13. marca 2004 a skončil na veľmi pochybné a nepresvedčivé víťazstvo pre americkú súdne rozhodnutie sa skóre 94-93. A to aj napriek tomu, že tuky trikrát poslal súpera na plátno.

Celkom v tejto kategórii kazašský pretekár so slovanskými koreňmi strávil päť zápasov. Dvaja z nich vyhral, dva prehral, jeden skončil remízou, po ktorom on sa rozhodol k návratu k ich hmotnosti.

Posledná bitka v tukovom kariéry bol 17.října 2009.

zaujímavosti

Je známe, že všetky majstrami sveta boxu sú vo svojom živote cez ťažkosti v priebehu tréningového procesu. Tuk nie je výnimkou. Jeho tréner s cieľom vyvinúť Basil rýchlostný vlastnosti z neho bežať chodbou, beží od nemeckého ovčiaka. To je spôsob, boxer sa naučil veľmi rýchlo spustiť. Športovec idoly boli Muhammad Ali a Rey Leonard.

Na vzdelávanie Basil - gazoelektrosvarschik.

Medzi obdivovateľov talent Jírová zahŕňa také hollywoodske hviezdy ako Johnny Depp a Mikki Rurka, ktorý opakovane prišiel aktívne fandiť mu počas bojov vykonanej na americkej pôde.

Tiež, v závislosti na športovcov, najradostnejšie udalostí pre neho bol príchod prezidenta Kazachstanu Nursultan Nazarbajev v boji, ktorý Basil vyhral na domácej pôde. Po boji sa boxer mal príležitosť osobne komunikovať s prvej osoby štátu.

život dnes

Mnoho majstrami sveta boxu po odchode zo športového páde z "držiteľ", ale nie tuky.

Bývalý majster teraz žije v Amerike, a zaoberá sa koučovacích aktivitách. Okrem toho, že sa zvýši svojich dvoch synov (Nicholas a Jakuba), ktoré aktívne plávať v bazéne. Či budú voliť v budúcnosti cestu svojho otca? Aj keď nie je známe. Vasilij Jírová ako sám hovorí, box - to nie je ten druh činnosti, že by v nej odporučilo svojim deťom.

Sám prišiel zo Sovietskeho zväzu, teraz pomáha jednotlivcom udržiavať fyzickú kondíciu, zlepšuje ich výživu, učia sebaobranu. Aj v plánoch, stále otvorenie fitness centrum v Los Angeles. Po toľkých rokoch obrovské zaťaženie tukov stala tiež vegetarián, a ďalej sa zaoberá v oblasti energetiky, ktorá je úplne neškodné pre človeka.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.