Šport a FitnessFutbal

Euro 1996: Výsledky a fakty

V roku 1996 on hostil Majstrovstvá Európy vo futbale. Miestom konania sa stala Anglicka. Euro 1996 je si pamätal veľa futbalových fanúšikov. Turnaj priniesol nové pravidlá a ukázať svet Debutants hlavnej súťaže: Chorvátsko, Česká republika, Turecko, Bulharsko, Švajčiarsko a Rusko. Na Euro 1996 v Spojenom kráľovstve za poslednú dobu, aby ukázali svoju lepšiu stránku, dosiahol semifinále. Na rovnakom majstrovstvách platilo o "Zlatý cieľ" a zvýšil sa počet účastníckych krajín je 2 krát (až do 16 rokov).

kvalifikačný turnaj

Kvalifikačné turnaj nepamätám žiadne pocity. Prekvapený iba Švédsko, ktorý bol bronzový medailista z posledného majstrovstiev Európy, na ktorom nepríde do záverečnej časti. Vstala nad Švajčiarska a Turecka.

Tým, že rozšíri počet krajín, ktoré boli schopné podieľať sa na turnaji viac tímov mali možnosť opustiť skupinu. Na Euro 1996 po rozpade Sovietskeho zväzu a Československa odišiel do Ruska a Českej republiky.

skupina A

V skupine boli Britániu, Holandsko, Škótsko a Švajčiarsko.

Zápasiť tu začala prvá Euro 1996 zápas. V prvom kole Švajčiarska porazili Anglicku a Holandsku nemohol poraziť Škótsko. Druhá noha všetko vysvetliť: Stúpenci poraziť súpera s výsledkom 2: 0.

V treťom kole Anglicka vzdorovala Holland a strelil štyri góly. V paralelnom zasadnutí vo Švajčiarsku Škótsko vyhralo 1: 0. Holland v tejto situácii nepochádza zo skupiny, ale Škótsko nedokázal zadržať nápor a minul loptu. V play-off prišli, Anglicka a Holandska.

skupina B

Táto skupina bola Francúzsko, Španielsko, Rumunsko a Bulharsko.

Cez zrejmé obľúbených, odvážil som sa v poslednej minúte tretej etapy. Na Euro 1996 futbalu v skupine v konečnom polovicu, Francúzsko a Bulharsko boli 4 body v Španielsku - 2, iba Rumunsko zostal 0.

V poslednom zápase prvého Španielsko-Rumunsku potrebovala vyhrať, aby sa im podarilo len šesť minút pred koncom stretnutia. Francúzsko nie je ľahká úloha vyhrať nad Bulharsko.

skupina C

Do tejto skupiny patria Nemecko, Česká republika, Taliansko a Rusko.

Mnohí analytici tvrdia, že ruský národný tím je najsilnejší v celej postsovietskej histórii. Vek bol najlepší hráči, takmer všetci boli v popredných európskych šampionátov. Avšak ruský tím nemal šťastie na Euro 1996. Výsledky sklamaný mnoho fanúšikov, ale je treba mať na pamäti, že skupina mala budúcich šampiónov a strieborné medailistov. Stal sa silným oponentom Taliansku.

Nemecko vyhralo skupinu bez uznania gólu. Druhou najsilnejší tím sa stala Česká republika, ktorému sa podarilo poraziť Italy. Rusko dokončil základnej skupine na štvrtom mieste.

skupina D

Do tejto skupiny patria Portugalsko, Chorvátsko, Dánsko a Turecku.

V tejto skupine, mnoho z nich záujem v Dánsku. Aktuálny držiteľ pohára stál silný prostriedok, ktorý bol pred dokonca lepší ako štyri roky. V prvej fáze boli schopní poraziť Portugalsko, hral draw. Chorváti zdolali Dánov 3: 0. Víťazstvo proti Turecku nedovolil im opustiť skupinu. V play-off off Portugalsku a Chorvátsku. Posledné miesto v skupine obsadené Turkami.

štvrťfinálový

Štvrťfinálové zápasy nie sú prezentované publiku veľa gólov. Niektoré hry a to skončilo bezgólovou remízou. Iba jeden tím strelil dva góly.

Dvojica Anglicku av Španielsku sú najviac zaujímavé. Oba tímy vytvoril more šancí, ale skóroval v základnej hracej dobe zlyhal. Všetko, čo bolo rozhodnuté v penaltovom rozstrele, kde Briti boli neomylní. V národnom tíme Španielska Fernando Hierro urobil chybu, a jeden zdvih hostiteľskej brankára podarilo odraziť. Súčet: 4: 2 od mieste.

Vo štvrťfinále Chorvátsko má impozantné Nemecko. Chorváti silne začal zápas, ale faulovaný v nemeckej futbalistu v jeho vlastnom pokutovom území, po ktorom trest bol správne implementovaný. 51 minút Chorvátsko hral loptu, ale po niekoľkých minútach bol poslaný preč Stimac. Nemecko takmer okamžite využil a ujal sa vedenia. Výsledok: 2: 1 v prospech Nemcov.

Česká republika sa musela potýkať s impozantnou útok Portugalsko. Českého obranného Honors vyrovnať sa s útokmi Luis Figo a Rui Costa. V 53. minúte stredopoliar Karel Poborský dal Českú republiku vpred. Portugalsko nebol schopný vyrovnať skóre, a to napriek odstránenie Lathan 83 minút.

Zápas France-Netherlands zvláštnej pozornosti. V tejto dvojice sa stretol skvelý tím, ktorý je schopný svietiť. Avšak zápas bol nudný. Vo väčšine času sa diváci nevidia cieľov. V nájazdoch skóre nemohol Klarensa Zeedorfa. Výsledok: 5: 4 na penalty v semifinále vo Francúzsku.

semifinále

Pár Nemecko, Anglicko nemohol rozhodnúť, kto by pokračoval do hlavného času. V prvej polovici, tím získal jeden loptu. V penaltovom rozstrele nemeckého brankára Andreas Köpke odráža nárazy a viedol tím do finále. Výsledok: 6: 5 na penalty.

Zápas Česká republika, Francúzsko dostala najnudnejší v šampionáte. Pravidelných časových ciele bezvýsledne. Všetko, čo bolo rozhodnuté v penaltovom rozstrele, kde sa opäť na prvých desiatich ťahy boli neomylné a potom Česká republika brankár uložili pokutu. Výsledok: 6: 5 na penalty.

Euro 1996, finále

Európsky šampionát finále sľubujú vzrušujúce. Kto vyhral Euro 1996? Táto otázka môže byť vypočutý z mladých fanúšikov. Do konca turnaja, Nemecko prišli s vážnymi stratami. Mnoho z kľúčových hráčov bolo zranených. Žiadosť o hre boli zahrnuté len 16 hráčov, s piatimi nahradenie bol dva brankári.

Česi tiež darilo lepšie. Nemal suspenzie a zranenia hráčov. Napriek nešťastnej situácie, Nemecko bol schopný ísť von a vyhrať. V druhej polovici Česi sa ujal vedenia. V 69. minúte na ihrisku tam bola voľná Nemecko útočník Oliver Bierhoff. Počas šiestich minútach sa vyrovnal av predĺžení strelil "Zlatú loptu".

Euro 1996 Football Germany priniesla len trofej po mnoho rokov. Country pochopil systémovú krízu, a fanúšikovia museli čakať dlhú dobu novým víťazstvom.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.