Šport a FitnessHokej

"Karolina Harrikeynz" - tímy NHL, zmenila svoj názov a sídlo

National Hockey League (NHL) - najmocnejší zástupcu hokeja na celom svete. Tu hrajú len odborníkmi, a dostať sa do svojho sna každého športovca. Každý tím sa môže pýšiť názvom hráčov a trénerov. Zoberme si jeden z členov tejto lige - tímu, "Karolina Harrikeynz".

vzhľad

Začína v vzdialená 1971, kedy som začal hovoriť ako súčasť WHA (World Hockey Association). V nasledujúcej sezóne tím vyhral, ale účasť v rade bol veľmi malý. To je spôsobené tým, že oni boli v Bostone, kde bolo toľko konkurencie. Preto lístky sú veľmi často ponechané zbierať prach pri pokladni.

Cesta von bola veľmi rýchlo nájsť. Tím sa sťahoval do Hartfordu, ktorý nemohol chváliť žiadny pozoruhodný úspech v akomkoľvek športe. Preto hokej prichádza do mesta všetko vnímať len pozitívne.

Cesta k úspechu

V roku 1979, WHA začal strácať svoje pozície silnejšie NHL liga. Sotva pár rokov, a to ako zo združenia v novom šampionáte presunul všetky silné tímy. Debut v ambicióznych nováčikov uspieť. "Karolina Harrikeynz" vzal 4. miesto a išiel ku Stanley Cupu.

Stojí za zmienku, že názov kolektívu niekoľkokrát zmenil. To bolo len v období roku 1998 prišiel k všetkým známe meno. sezóna 2005 je považovaný za najúspešnejší pre tím. Ona bola schopná vyhrať Stanley Cup. Za to, že sa nedostane moc opakovať tento výsledok. A od roku 2009 sa tím nemôže zlomiť dokonca v prvej etape prestížnej súťaže.

štruktúra

Po dlhú dobu mal tím k dispozícii nielen profesionálnych hráčov, ale aj svetových hokejových hviezd. Všetci pochválil tím, "Karolina Harrikeynz", ktorej zloženie sa skladala iba z odborníkov. Tieto názvy možno rozlišovať medzi nimi:

1. Eric Staal. To bolo poznamenané najvyšším počtom gólov v šampionáte.
  2. Kom Uord. To znamenalo najväčší počet víťazstiev brankára.
  3. Yoni Pitkänen. On zaznamenal čo najviac bodov.
  4. Stu Grímsson. Strávil som najväčší počet minút na trestnej lavici.
  5. Rod Brind'Amour. Najväčší počet prevodov.
  6. Arturs Irbe. Brankár, ktorý strávil väčšinu času na ľade a "suché" zápasov.

Hall of Hockey League sú Gordy Hou, Ron Francis, Dave KIONA

Stanley Cup

Vo finále, "Karolina Harrikeynz" sa stretol s "Edmonton Oilers". Séria bola veľmi ťažké až do posledného siedmeho zápasu nebolo jasné, kto bude mať trofej sám. Dráha sa skladala z 82 zápasov sezóny, rovnako ako ťažké play-off. Preto je rýchlosť hry neboli príliš veľké, a tím venoval osobitnú pozornosť k ich ochrane. Aréna sa zúčastnilo 19.000. Ventilátory.

"Carolina" úplne prehral hostí a nechal iba v jednej polovici 5krát rušiť svoje brankára. Už v 2. minúte otvorili skóre v tejto hre. Všetko dopadlo tím, okrem početnej výhode. Ale po prestávke, "hurikány" po dobu 8 sekúnd, sa podarilo realizovať svoj väčšinu. Potom, čo sa skóre 2: 0 tím úplne odovzdaná k obrane. A dokonca aj škodlivé a zbytočné odstránenie nemohla zabrániť jej, aby sa pohár.

Napriek tomu Fernando Pisani z "Edmonton" mohol pridať intríg v tejto konfrontácii. Tabuľa je osvetlená skóre 2: 1. Ale to nevadí tím, "Karolina Harrikeynz". Hrali veľmi starostlivo a neumožňujú samy o sebe, ktoré majú byť odstránené bez príčiny. Ale je tiež pridaná "Edmonton". Avšak, to nebolo dosť. 7 minút pred koncom mali veľkú šancu, aby sa vyrovnali so po odstránení jednej z "Carolina" hráčov. A nie využil situáciu na niekoľko minút pred tým, než siréna na ľade išiel 6 hráčov. Ale Dzhastin Uilyams zachytil puk a strelil do prázdnej bránky. Až do konca, a tak prežil zápas skóre 3: "Hurricane" 1 v prospech Takže, jeden z najlepších tímov NHL, "Karolina Harrikeynz" vyhral Stanley Cup.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.