Šport a FitnessHokej

Koľko minút prestávka od hokeja? nejednoznačná odpoveď

Vo svete existujú tri hlavné typy hokeja. Najpopulárnejší (u nás) - ľadový hokej. Ale sú tu aj hokej, hokej na tráve. Takže na otázku, koľko minút s prestávkou v hokeji, odpoveď nie je vždy jednoduché.

golf

Hokejové hry sa konajú na špeciálne označených krabíc, ktoré sa nazývajú platformy.

V ľadovom hokeji toto pole má rozmery 91,4 m o 55 m. Povlak je obvykle tráva, ale niekedy syntetické alebo íl.

Bandy pole dosahuje 90-110 m na 50-65 m, s podložkou - 51 do 61 m 24-30 m V oboch prípadoch sa hry konajú na ľadových miestach ..

multiplayer

Bez ohľadu na typ, hokej je kolektívna hra. V ľadovom hokeji a loptička tím sa skladá z jedenástich hráčov, jeden z nich - brankára. Tieto hokejisti v oblasti šiestich, ktoré pravidelne v priebehu hry meniť, s výnimkou brankára. Je stálym jednotka.

Ako dlho je prestávka v hokeji?

Zápas v ľadovom hokeji sa skladá z dvoch období 35 minút. každý a jedno vybranie 20 min. Bandy tiež dva termíny, ale po dobu 45 minút, a jeden z rovnakom časovom intervale. - Dvadsať minút. Koľko minút o prestávke v ľadovom hokeji, najpopulárnejšia hra? Takže máme tri štandardné dvadsaťminútový interval. To znamená, že čistý čas hry trvá šesťdesiat minút. Prestávky dva. Trvajú na každých pätnásť minút a sú štandardnou výbavou všetkých súťažiach organizovaných Medzinárodnej hokejovej federácie. Koľko prestávka v ľadovom hokeji? 15 minút.

Výnimky z tohto pravidla

Vzhľadom k tomu, 11. januára 2013 v majstrovstvách Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) vypukne medzi obdobie vzrástol na sedemnásť minút. Tak koľko minút s prestávkou v hokeji teraz? Európski športovci budú odpočívať po dobu dvoch minút viac, ako je ich kamarátov zámorských z NHL.

Extra čas a prestávky

Ak sa počas zápasu skóre nebol otvorený, alebo sa jedná o žrebovaní, potom obvykle predpisuje dlhší čas, tzv predĺženie. V prípade predĺženia a nepriniesla žiadne výsledky, dierované nájazdoch zábery (striel). Ich počet, rovnako ako doba trvania (a potreba pre väčšinu) nadčasov vopred preskúmať v čase hokejového turnaja tohto nariadenia sa.

Z jeho významu závisí na princípe stanovenie času nadčasov a prestávok. Tak v známom ligami (NHL a Chile) u nulového vodiča je priradený prestávku za pätnásť minút a potom päť minút nadčas (čistý čas) pred prvý gól. Ak jeden tím nemá uspel, tráviť nalievanie ľad. To trvá desať až pätnásť minút (jeden ďalší prestávku). Potom nasledujú voľné hody, alebo guľky, tri z každého tímu. Keď žrebovania roliach pokračovať až do prvého gólu po puku alebo protihráča prvý chýbať.

Konečné fázy hlavných šampionátov (Svetový pohár, napríklad) je už jedným z štvrtého nadčasov predĺžiť až na desať minút čistého času. Potom sa pridá (opäť na spojovacie skóre) tohto bullitny prevedení. Vo finále, kedy bol normálny hrací čas (šesťdesiat minút) otvorenie účtu alebo nie čerpá zatiaľ čo nadčas trvá až do prvého cieľa. A to môže byť natiahnuté na dlhú dobu. Finále - vážna vec, a žiadny víťaz v ňom dobre, alebo nerobí. Koľko minút prelomiť medzi hokejovú nadčasov a odrážkami? Všetci rovnaký 15 minút.