Šport a FitnessAtletický

Kostina Oksana: športové výsledky a biografiu

Oksana Kostina - sovietsky športovec, prominentnej ruský gymnasta, hovoriť s individuálne cvičenia.

prvé výsledky

V gymnastike Kostina Oksana dostal do veku siedmich. 1986, kedy sa dievča bolo 14, jej priniesol prvé výsledky vyhrať súťaží medzi Penza škôl. Športovec ocenil, ale talent, nadaný dievča schováva na Sibíri, si nevšimol, - v každom prípade, že neprikladal veľký význam, pretože sa často stáva. Nikto v tej dobe nemohol predvídať, že to bude trvať tak významné miesto v dejinách domáceho i svetového gymnastiku, bude to cca. Ale Kostina Oksana, gymnasta, zaujal dva roky neskôr, keď ju národná súťaž viedla k druhé miesto na stupňoch víťazov so striebornou medailou. Adult Championship, ktoré sa konalo v rovnakom roku 1988, rok skončil pre dievčatá 16-teho polohy.

reprezentačný

Budúci, 1989, rok Kostina Oksana uvedené v športových kruhoch iba ako kandidáta na účasť v súťaži v národnom tíme. Konečné rozhodnutie bolo prijaté po tom, čo čestný bronz v Krasnojarsku na federálnej súťaže. Majstrovstvá sveta, kde debutovala tento rok sa konal u športovcov veľmi úspešných: v Sarajeve, sa stala prvou v postaveniach tíme, vzal na pódium, hovoriť s loptou. Mnoho z nich sa usadila, ktoré dosiahli také vynikajúci výsledok, ale nie s ňou. Kostina Oksana nevie odpočinok, zabudnúť na spanie - zdalo sa, že pozametal posadnutosť, po celý čas obsadený tvrdý tréning pod prísnym vedením trénera na ceste k skutočne pozoruhodné víťazstvo. A začali prichádzať jedna za druhou, všade tam, kde vykonaná športovec. Brilantné výsledky boli zaznamenané v roku 1991 hodnosť poctený Majster športu ZSSR.

Zrušené olympijských hrách v Barcelone

Nikto nepochybuje o tom, že krajina v roku 1992 olympijské hry, ktoré sa konalo v Barcelone, bude reprezentovať ruskej športovkyňa Kostina Oksana. Takmer všetky súťaže, ktorá sa konala v tomto roku boli vyhral to. Predstavenie v 10 programov 12 priniesli jej najvyššie skóre poroty. Ale politické zúčtovanie, zápis do vyšších kruhov, nedovolil jej zúčastniť významných udalostí v živote každého športovca brániť svoj náskok a na olympijských hrách. V boji za práva na účasť v Kostina, vláda svojej krajiny a jej vplyvní členovia boli zapojení, ale Výbor pre šport, a to aj s ich podporou nemohol nič robiť politické roztržky zvíťazil. Odpor bol silný a bol rozlial veľké množstvo sĺz. Ale tu Kostina Oksana ukazoval seba skutočný bojovník. Podarilo sa jej dostať cez seba, dať dohromady. Vrátiť do športu bolo skutočným prekvapením pre oponentov, ktorí boli presvedčení, že gymnasti športovú kariéru skončí po takomto silnom šoku. Tento výnos je dvojnásobne prekvapený skeptikov, keď sa majstrovstvá sveta, ktoré sa v Bruseli ukázala, že Kostina Oksana - absolútna majster.

Dohode s trénerom

V autobiografickej knihe napísal trénerom Oksana, Oľgou Buyanovoy dievča venovala samostatnú kapitolu. Čitateľ sa dozvie od nej, s ktorým stál na ceste k šampionátu, ktorý prekonal Kostina Oksana. Životopis je stanovené v tejto práci ukazuje, aké ťažké to bolo nutné pre oboch. Od začiatku až do dievčaťa nie je pritlačený nejaké nádeje. Ona sama vedela, že by bolo lepšie ísť na vysokú školu, aby inžinier, než strácať čas na cvičenie. Ale len preto, že tréner v histórii tohto športu zaznamenali všetky jej víťazstvo.

To Olga Buyanova nenechal ženu, keď sú ruky už začali klesať. Ich spoločným cieľom bolo získať titul majster športu medzinárodnej triedy - až po dosiahnutí dohody povolené gymnasta zvoliť inú cestu. Ale to bolo súdené, aby sa stalo tak ako tak.

Medzinárodná Majster športu

Oksana stal im v Krasnojarsku. K dosiahnutiu požadovaného výsledku bolo natoľko, aby sa piate miesto. Medzi majstrov sveta, olympijskí medailisti, gymnastky, členovia tímu, očakávajú, že sa povzniesť nad to nie je nutné. Ale konkurencia môže byť nepredvídateľné. Okolnosti boli také, že Oksana Kostina medzi prvými tromi. O niečo neskôr, všetky tri dievčatá sa rozhodla poslať do Svetového pohára, ale nemali kam ustúpiť.

Od tej chvíle, kedy sme začali tvrdý tréning s desiatkami tratí. Len niekoľko opakovaní, záťaž, ktorá nebola schopná udržať akékoľvek iné gymnastka vlaky v klube v tej dobe, nechá vystúpiť na Oksana vyhrať a poraziť všetkých súperov, čo potvrdzuje svoju vedúcu pozíciu v súťaži.

Oksana je ihneď zrejmé - akýkoľvek dôvod, pre ktorý bolo prijaté, čím ju k dokonalosti. Aj keby odišla do posilňovne a stal inžinierom, že by dosiahol veľkých výšok v profesii. Iným spôsobom, to nemohlo byť tak o dievčati reagovať blízkymi okolo seba.

Géniovia ísť mladý

Dievčaťa život bol tragicky zaradený na začiatku roka 1993 pri autonehode na ceste z letiska Domodedovo, kde stretla svojho snúbenca. Na pohrebe Oksana mala na sebe šaty nevesty. Všetko, čo je po sebe zanechal Kostina Oksana - fotky, videá, prezentácie a vytlačiť ich na ich talent ako príklad rezistencie, vystavenie budúce generácie cvičencov.

Vo svojom dome v Irkutsku, pamätné dosky. V meste sa každoročne na medzinárodnej úrovni turnaja venoval športovec. Účasť v rôznych šampionátoch jej priniesol 14 medailí, vrátane 9 zlata.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.