Novinky a spoločnosťCelebrity

Lewis Hamilton kariéra svetový titul

Lewis Hamilton - slávny britský jazdec vo formule 1. Teraz bol v prospech tímu, "Mercedes", zmluva s ktorým bol podpísaný pilot v roku 2013. Lewis ženatý. Tlačová často objavili zvesti o romantickom vzťahu Lewisa Hamiltona a Rihanna, ale vodič sám opakovane uviedol, že slávny spevák zoznámiť sa po dlhú dobu, a oni sú len priatelia.

skorá kariéra

Lewis sa narodil v roku 1985. Vo veku 11 rokov, som začal karting, rovnako ako väčšina jazdcov vo Formule 1. V roku 2001 sa zúčastnil Formula Winter Series Renaultu. Hamilton išiel štyri preteky a skončil celkovo 5. miesto, nezískal žiadne medaily.

A debut v šampionáte

V roku 2007 vo svojom prvom závode Hamilton vyhral bronz. Všetci boli v šoku britskú premiéru. Ale to bol len začiatok. Na malajzijskej Grand Prix Lewis Hamilton bol druhý, potom získal striebro v Bahrajne, v Španielsku a Monaku. Šieste a siedme etapy Formuly 1 pilotov začal "zlato". Prvýkrát na najvyššom stupni, Lewis vstúpil v Kanade, a druhýkrát - v Spojených štátoch amerických. Vedľa Hamilton získal bronzovú medailu vo Francúzsku a Veľkej Británii. Po tej došlo k výpadku - 9. miesto na európskej Grand Prix. Po neúspechu Lewis Hamilton by mohol okamžite vyhrať - Grand Prix v Maďarsku pilot priniesol tretí zlato v kariére.

Potom, v priebehu troch etapy Brit nemohol vyhrať ešte raz, len raz skončil na druhom mieste. V Japonsku, Lewis Hamilton bol schopný vyhrať znova. 16. Grand Prix sezóny, ktorá sa konala v Číne, sa stal atlét katastrofa. Pilot nebol schopný dokončiť preteky a komplikujú ich boj o titul. V posledných pretekoch sezóny v jednom z rohov Hamilton auto zastavil. Ako výsledok, skončil na siedmom mieste, čo mu nedovolil, aby sa stal šampiónom Formule 1 v prvej sezóne.

Ale majstrovstvá Angličanov nemuseli dlho čakať. dokázal v budúcej sezóne vyhrať Formule 1. Potom, čo vyhral v Austrálii, Lewis vzal 5. miesto v Malajzii, bol na 13. mieste v Bahrajne. Za to, že sa mu podarilo vrátiť na pódium. 3., 2. a 1. Vodič sa konal v Španielsku, Turecku a Monaku, v uvedenom poradí. Potom, čo opustil počas Grand Prix v Kanade a na 10. miesto na stupňoch vo Francúzsku, Hamilton bol schopný vyhrať 4 stupne víťazov, z ktorých dva boli zlaté, päť následné preteky. Jeho posledná víťazstvo v šampionáte sezóny Lewis dostal v Číne. 98 bodov nechá Briti vyhrať všeobecnú klasifikáciu.

Druhá a tretia šampionát

Nasledujúcich päť sezón s Lewisom Hamiltonom nevyvinul. Ten ukončil sezónu štvrtý trikrát a piaty dvakrát. Iba 5 sezón pretekár dokázal vyhrať 13 výhier. V roku 2014, Hamilton bol schopný získať titul vzorca 1.

Grand Prix v Austrálii, Lewis bol neschopný dostať až do konca, ale potom zaznamenal 4 víťazstvá v rade. V šiestom stupni, ktorý sa konal v Monaku, Hamilton bol druhý. V Kanade, nebol schopný dokončiť už druhýkrát v tejto sezóne. Potom tu bol rakúsky Grand Prix, kde Lewis Hamilton získal striebornú medailu. Ďalšie víťazstvo získal v rodnej Británii, nasledovaná 3 treťom mieste. V Belgicku, Briti zasa šiel mimo trať, ale potom som bol schopný vyhrať 6 krokov 384 bodov 7. Hamilton urobil dvojnásobný majster vo formule 1.

O rok neskôr vyhral Formula 1 už druhýkrát za sebou, strelil 10 víťazstiev. V dvoch britských sezóne iba raz bez úspechu pokúsil vyliezť na pódium, ak nie brať do úvahy závod, v ktorom nedokončil. V minulej sezóne Brit vyhral 10 etáp a skončil na druhom mieste v poradí. Tento rok, Lewis Hamilton je na 2. mieste po 4 etapách.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.