Novinky a spoločnosťKultúra

Prvé krásu sveta. Súťaže "Miss World"

Súťaží krásy - unikátny predstavenie, v ktorom najlepšie krásu sveta sa objavujú pred publikom a porotou, ukazujúci všetky svoje kúzlo. Tieto aktivity sú vykonávané dostatočne často. "Miss World" - každoročná revízia, prestížne a významné. Okrem toho, že je najstarší zo svojho vlastného druhu.

V histórii súťaže

Cenu za najkrajšie dievčaťom, založená v roku 1951 Erik Morli, reklamný agent v Londýne. Stalo sa to takto. Morley sa pripojil k "Mecca tanečná sála." Jeho úlohou bolo prilákať zákazníkov v nočných baroch a tanečných sálach. Predpokladom bolo, že návštevníci by mali byť nielen britskej, ale aj predstavitelia iných krajín. Na dosiahnutie tohto zložitého úlohy, Morley navrhla rozsiahlu súťaž krásy, ktoré by zahŕňali ženy z celého sveta. Odlievanie modelov pre prvú výstavu prevzal.

Bolo plánované, že akcia sa bude konať len raz, ale potom Erik Morli zistil, že v roku 1952 podobný projekt mal začať v Spojených štátoch - "Miss Universe". Potom, čo že to súťaži Miss World sa aj stalo každoročnou udalosťou. To sa koná až do dnešných dní.

Podstata krásy show

Cieľom súťaže - odhaliť najviac krásna dievčina na svete. V meste akcie priťahuje uchádzača, a potom začne výber. Tradične, okrem móle v plavkách i večerných šiat, to súťaž krásy zahŕňa viac v športových súťažiach, dobročinnosť, inteligencia a vykonávanie kreatívne úlohy.

Podľa pravidiel udalosti podieľať sa na nej sú len tie ženy, ktorí už vyhral národnú prehliadku krásy. Okrem toho sú všetky kandidátmi boli vybraní na účasť na Miss World, musí byť vzdelaný, mať dobré vychovanie a spoznať jeden z svetových jazykov - angličtina, nemčina alebo francúzština. To má zabezpečiť, aby súťažiaci boli voľní pre komunikáciu s verejnosťou a poroty.

Zúčastniť sa preskúmanie povolené dievčat vo veku 17-24 rokov, slobodný a bezdetný. Okrem toho, dôležité a morálne strana: súťažiaci sa nesmie zapojiť do diskutabilné u mužov, nahých na verejných miestach (napríklad v nočných kluboch) a pred televízne kamery, striptíz, a za použitia alkoholu alebo drog.

Víťazom podujatia sa musí stráviť rok v Londýne. Tam, ona sa podieľa na charitatívnych akciách a pravidelne sa objaví vo vysokej spoločnosti, ktoré preukazujú najlepšie módne oblečenie.

Zaujímavé fakty o udalosti

Fakt číslo jedna

Vo Veľkej Británii, na súťažné domovskej krajine, táto udalosť bola dlho považovaná za nudné a nezaujímavé. Mnoho divákov vyjadrili názor, že krása formátu prehliadky je zastaraná, a preto by bolo na čase, aby jeho pohyb a postup posudzovania pre niečo nové.

Skutočnosť, že druhý

Podľa výsledkov súťaže prvý krásy sveta - So sídlom v Venezuela. V histórii zástupcov udalostí štátu získal hlavnú korunu najväčšieho počtu opakovaní - šesť víťazstiev v 63 rokoch.

Skutočnosť, že tretia

Víťazom súťaže, ktorá sa konala v roku 1974, ktoré bolo prerušené, pretože v tom čase mala už dieťa osemnásť mesiacov. V roku 1980, svet je najkrajšie dievčaťom vzdala korunu. Je motivovaný svoju činnosť tak, aby ju miloval jednu myseľ ona hrala jej povinnosti víťaza. Avšak, to je celkom možné, skutočný dôvod zamietnutia bol úprimný fotografovania, ktorý sa podieľal na dievčati krátko pred jeho víťazstvo. Ako viete, pravidlá hospodárskej súťaže pre účastníkov takýchto pochybných činností je zakázané.

Prvá Miss World

Súťaž v roku 1951 vyhral Kiki Hakansson. Narodila sa v roku 1929, teda v čase účasti na prehliadke krásy dievča bola 22 rokov. Håkansson o súťaži zastúpená vo Švédsku, jeho vlasť. Za víťazstvo dievčatá dostal cenu - šek na tisíc libier, a vzácny náhrdelník.

Účastníci súťaže Miss World 1951 vodili pred verejnosťou v bikinách. V budúcnosti sa tieto zobrazia v súťaži zakázaná, nasledovať úprimný plavky viac uzavretý, ako náboženská obec bola pobúrená týmto nevhodným správaním. Pápež odsúdil Kiki Hakansson z nehanebnosť, ale koruna dievča, pretože nie je stratené.

Zomrel prvý víťaz slávneho krásy prehliadky ako nedávno ako 2011.

Účasť zástupcov Sovietskeho zväzu v súťaži a prvým víťazom z Ruska

ZSSR - silný krajiny, ktorých orgány boli vždy veľmi konzervatívne názory. To je dôvod, prečo predstavitelia tejto krajiny v zozname súťažiacich preslávenej prehliadky krásy na dlhú dobu nemal objaviť, a najlepšie kozmetických sveta boli vybrané bez ich účasti. Až v roku 1989, Miss World prišla prvý ruský žena, Anna Gorbunova. Mimochodom, keď vyhrala titul Miss fotogenická.

V roku 1991, vzhľadom ku kolapsu ZSSR súťaži Miss World sa konal aj bez účasti Rusov. Ale v nasledujúcom roku 1992, Yuliya Kurochkin udrel porotu svoju krásu a vtip a získala hlavnú korunu.

V súčasnej dobe je prvým víťazom slávneho súťaž krásy z Ruska 40 rokov. Nechala kariéru v modelovaní a pracuje ako riaditeľ cestovnej spoločnosti. Okrem toho, Julia a všetko je v poriadku v rodine aréne: je vydatá a má dcéru. Je zaujímavé, že v čase hospodárskej súťaže Kurochkin jej parametre boli ideálne - 90-60-90.

Vyhrávať Ksenia Suhinovoy

V roku 2008, ďalší ruský žena bola uznaná ako najkrajšie dievča na svete. Ksenia Sukhinova, rodák z Nizhnevartovsk, získal prestížny titul a diamantovú korunu.

Hlavné krása sprievod v roku 2008, ktorý sa konal v Johannesburgu. V počiatočnej fáze súťaže Ksenia Sukhinova zvíťazil v nominácii "Miss Top Model," tá dievčina urobil jeden z finalistov. Porotcovia predpovedal, že by bolo prinajmenšom v prvých troch z prvých. Ale Xenia vyhral.

Teraz pracuje v známom módnym domom, vlastnený Valentin Yudashkin. Jej srdce je stále voľný.

Je známe, že budúci Miss World súťaž sa bude konať v septembri 2015. Top krásu sveta sa stretnú v Nice, aby mohli súťažiť o prestížny titul a príklad vzácneho diamantu koruny.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.