Šport a FitnessAtletický

Yana Kudryavtseva - pýcha ruských gymnastiky

Yana Kudryavtseva stala známa nielen pre svoje obrovské gymnastické talenty. V športovej kruhy pre zvláštnu milosť a jemnosť, rovnako ako početné ocenenie dostal v mladom veku, ona bola nazývaná "krištáľovej sošky."

Táto krehká dievčina v histórii gymnastiky sa stal najmladším absolútny majster sveta, získala titul vo veku 15 rokov. Yana Kudryavtseva, ktorého výška a hmotnosť možno nájsť v našom článku, dostal titul viacnásobného majstra Európy. Tiež toto dievča, len tri roky (2013 až 2015) bol schopný dostať sa titulnej trinásť-majstri sveta.

Yana Kudryavtseva, Životopis

Budúce svetoznámy gymnasta sa narodil v Moskve v roku 1997. Mnohí veria, že vytrvalosť, disciplínu a láska pre šport dievčatá boli položené na genetickej úrovni. Jej rodina nemožno nazvať obyčajnou alebo normálne, pretože jej otec - Alexej Kudryavtsev, slávny športovec, plavec, ktorý v roku 1992 sa stal olympijským víťazom.

Spustiť športové výkony

Yana Kudryavtseva, fotka, ktorá je uvedená v tomto článku, začal svoju kariéru v roku 2008 vo veku 11 rokov. Vyhrala s neuveriteľnou ľahkosťou v regionálnom juniorských súťažiach. Rok po veľmi úspešnom štarte v roku 2009, Yana Kudryavtseva vyhral juniorské majstrovstvá Ruska, ktorá sa konala v meste Dmitrov. Cez budúci 2 roky gymnastky sa stal víťazom šampionátu sa konalo v Kazani a Samara.

Úžasné víťazstvo mladé gymnastky

Na súťažiach v medzinárodnom meradle Yana Kudryavtseva prvýkrát prišiel v roku 2011 a hneď vyhral juniorský svetový pohár. Len o rok neskôr, v roku 2012, sa stala najlepšou medzi výkonnejšie cvičenie s loptou Európy Junior. V rovnakej súťaži získala zlatú medailu, sa zúčastňuje v tíme všetci-okolo.

Vzhľadom k tomu, 2013 Jan sa začal podieľať na dospelých súťažiach. Vo Viedni, na majstrovstvách Európy, Kudryavtseva vyhral zlato. Na Svetovom pohári v roku 2013, gymnasta zaslúžene získal striebro a zlato pre jednotlivé výkony a bronzovú medailu za all-around.

V rovnakom roku sa úspešne debutuje na Svetovom pohári, ktorý sa konal v Kyjeve. Získala dve zlaté medaily a stal sa strieborný medailista z majstrovstiev sveta.

bolestivá zrenia

Je známe, že tieto parametre gymnastka hrajú významnú úlohu v technike vykonávanie trikov. Jeho prvé vyznamenanie Jan dostal pomerne krehké dieťa. Ale v priebehu rokov, samozrejme, jej telo sa začalo rozvíjať a rásť. V tlači boli diskusie o svojich externých dát sme začali písať o tom, čo Kudryavtseva pretiahol v raste a pribral na váhe, čo je dôvod, prečo nemohla prísť s rovnakým úspechom ako predtým. Ta dievča, porozumenie nezvratnosť procesu, nestane frustrovaní a ignorovať posmešky.

Yana Kudryavtseva, rast, ktorý teraz činí asi 170 cm a hmotnosť - cca 48 kg, bol schopný s pomocou trénera zdvihnúť a vytvoriť pre seba ideálnu výkonnosť programu s ohľadom na jeho parametrov. Pokračuje úspešne vykonať, získavanie nových medailí.

Ťažkosti s ich štúdia

Časté výcvikové tábory, neustále vzdelávanie a konkurencia sú nevyhnutné pre život každého športovca. U mladých gymnastov, preto žiadne výnimky sú robené. To je dôvod, prečo takmer všetky mladšie atléti majú problémy s učením, to jednoducho fyzicky nemám čas, a niekedy aj morálnu silu. Jan nebol výnimkou, a v rozhovore priznala, že škola, v klasickom slova zmysle, nebol s 7. tried, sa vrátil len zložiť skúšky.

Ak je čas v triede promovaný, aby sa zložiť skúšku, Kudryavtseva musel skúsiť. tvrdo pracovala s lektormi, a to najmä musel vytiahnuť z matematiky, pretože, ako si všimol, jej atletické tréner, to je predmetom najviac nepáči povolenie. Po strednej škole gymnasta plánoval získať vyššie vzdelanie, sa zapísal do štátnej univerzity telesnej kultúry v Petrohrade.

Za účelom vyriešenie problému záverečných skúšok, Ján Kudryavtsev bol nútený vynechať kvalifikačné kolá Svetového pohára, ale dievča, ako vždy, a to vďaka svojej vytrvalosti dosiahla svoje ciele. Všetky skúšky, pri zohľadnení súčasných ťažkostiam, ktoré boli odovzdané Jana dôstojnosť.

Výsledná trauma a rýchle obnovenie

Predstava, že dobré fyzické schopnosti, vrodenú milosť a flexibilitu, rovnako ako dobrú koordináciu pohybov je dosť pre úspech v gymnastike je hlboko chybný. Podľa trénera Jan Kudryavtsev tréning po dobu 5-6 hodín denne a každý prvok plní bezpočet doby, pokiaľ to nedopadne dokonalá.

Táto krehká dievčina má naozaj bojovného ducha, ktorý je potvrdený nielen jej správanie počas tréningu. Yana Kudryavtseva, fotky, ktoré sú často publikované v rôznych medzinárodných športových médií, počas svojej krátkej kariéry, okrem mnohých ocenení, a podarilo sa mu dostať pomerne vážne zranenie. Jeden z najnovšej správy o gymnastka bola noha zranenie dostal v auguste, v priebehu majstrovstiev sveta, ktoré sa konalo v Kazani. Bola zasiahnutá mnoho z jeho vôle, budú môcť obnoviť takmer 6 týždňov. To nie je prvýkrát, ktorý hovorí veľa o svojej postave.

Napríklad v roku 2014 v Holon, Izrael, mladá gymnastka sa zúčastnil vystúpenie na Grand Prix. V priebehu realizácie komplexe cvičenia s loptou Ian nebol udržal rovnováhu. Ako výsledok, ona spadla a zasiahla hlavu moc. Mnoho ľudí v publiku si myslel, že gymnastka už stúpať. Ale Kudrevtseva nielen schopní prekvapiť miestnosť, stúpa po hroznom páde. Vyštudovala výkonu pred koncom dokončuje svoj výkon Zároveň neumožňuje žiadnu chybu. Odmenou za takú silu charakteru sa stala cena-víťazný tretie miesto.

Porotcovia boli v rozpakoch, keď Ian pokračoval výkon vo dvoch typov všestranný. V tento deň, s výnimkou tretie miesto za výkon lopty, získala ocenenie za výkony so stuhou a klubov.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.