Šport a FitnessVodné športy

Angelica Timanina: biografia, manžel, fotky

Angelica Timanina - jedna z najznámejších športovcov v synchronizovanom plávaní, dokázala opakovane dokázal, že odhodlanie a vôľu k víťazstvu bude mať možnosť získať celý svet hovorí o tebe. A hovoríme o tom, pretože to nie je len 11-majster sveta, ale aj olympijský víťaz.

Angelica Timanina: životopis, detstvo

Budúce pretekár Timanina Anzhelika sa narodil v roku 1989, 26. apríla, v meste Sverdlovsk. Keď dievča už od útleho veku začal prejavovať lásku k vode, rodičia nemali problémy s výberom športu pre budúce šampiónmi, a dal ho do časti synchronizovaného plávania. Po prvých tried v skupine synchronizované plavcov Angelica Timanina stal sa významne odlišuje od svojho spolužiaka plávania. A potom to dievča začala prorokujú veľkú budúcnosť vo svete športu.

Jeho prvá lekcia Angelica navštívili 5 rokov, a dokonca potom jeho prvý tréner v škole №19 SDYUSSHOR -. L. Yu Kapustin povedal, že dievča čaká na veľkú výhru, a má pravdu. Keď je hladina Jekaterinburg škola synchronizovanom plávaní sa stal Angelica ľahké, moji rodičia sa rozhodli presunúť do Moskvy, a tam, v roku 2005 získala zaslúžený titul majster športu Ruska.

skorá kariéra

Svoju kariéru zahájil sinhronistki Anzhelika Timaninoy aj keď bola ešte dieťa, ale v reálnom svete profesionálneho športu vyšla v roku 2008, kedy sa stala stranou prvý, a po ňom, a víťaz tretie miesto v turnaji, ktorý hral World Trophy Medzinárodná federácia vodných športov. Kým ruský synchronizované plávanie tím predviedol juniorský personálu, a spolu s Angelica, zatiaľ čo tretie miesto odfotil a jej partner v programe duetov Daria Korobov. Ale to bol len začiatok jej kariéry, a jeho hlavné debut nastal v roku 2009, kedy bola časť ruskej reprezentácie.

V roku 2009 začal Svetového pohára, ktorý sa konal v Ríme. Potom dievča podarilo vyhrať dve zlaté medaily pre technické a skupinové programy. Potom, čo v roku 2010 v Budapešti koná Svetový pohár a ruskej synchronizované plavcov získal prvé miesto, odchádzajúci za žiadnych menej silných súperov. Rozdiel v bodoch, takže dievčatá si vzal vpred víťazstvo na majstrovstvách rozliehal po celom svete.

olympijské hry

Ale bez ohľadu na to, ako vysoko a viac výhier sinhronistki, jej hlavným cieľom vždy zostáva na olympijských hrách. A po dlhej ceste dievča sa podarilo, aby sa stal majstrom z olympijských hier v roku 2012. Potom boli v Londýne, a športovec nedokázal vyhrať v skupinových súťažiach. Zdalo sa, že všetky sny a odmeny, ktoré sú možné, dievča už vyhral, ale to nie je všetko, pretože tam je ešte jeden olympijských hier, a mnoho zo svetových šampionátov že ona vyhrá. Svoju vôľu vyhrať a odhodlanie nesklamal. Teraz Angelica Timanina, fotky, ktoré si môžete prezrieť v článku - profesionálny ruský synchronizované plavcov, známy po celom svete.

Hlavný športovej kariéry

V roku 2011, synchronizované plavci opäť mohli dokázať všetkým, že je jedným z najlepších vo svojom športe na Svetovom pohári, ktorý sa konal v Šanghaji. Angelica Timanina stal trojnásobný majster sveta v skupine v oblasti hospodárskej súťaže a ich kombinácie. Po víťazstve na olympijských hrách v Londýne v roku 2013, získala ďalšie dve zlaté medaily pre ich krajinu. Súťaže boli držané v Kazani. Medailu získala pre skupinu a kombinované výkony na letné univerziády. Ale tento rok, varila jeho fanúšikovia ďalšie príjemné prekvapenie. Prejsť na majstrovstvách sveta v Barcelone, znovu vyhrala skupinu a kombinovanej výkony. Teraz 27 rokov dievča, a vzhľadom k jeho jedenástich víťazstvo na majstrovstvách sveta, olympijský titul a titul poctený Majster športu.

Angelica Timanina: manžel, osobný život

Usporiadať svoj osobný život, keď dáte si celý športu, nie je tak jednoduché. Tým skôr, že ona bola neustále v pohybe, a myslela len na prípravu na súťaž a školenia. Napriek tomu sa jej podarilo nájsť slušný človek, ktorého meno je Ivan Vasiliev. Po troch rokoch sa stretnúť a pytačiek Guy dievčaťom sobáša a Angelica Timanina ženatý. Ako neskôr vysvetlil v rozhovore s mladý pár, oni boli známi po dlhú dobu. Stretli sme sa vo všeobecných priateľmi. Ten chlap ju okamžite všimol, ale Angelica zatiaľ čo premýšľal len o športe, a ich komunikácia bola zastavená. Po niekoľkých rokoch sociálne siete opäť tlačil Ivan a Angelike, a to aj vtedy nemohli opustiť. Svadobné hrali s Thajskom, obrad bol uzavretý, a to aj príbuzní nebol. Pár sa rozhodol, aby sa tento večer len pre dvoch, a niekoľko dní na ne sa už pripojilo svojej rodiny a priateľov.

život dnes

Teraz sa venuje jej slávu a rodinného života. Vzhľadom k manželstvo Angelica Timanina menej času umiestnil šport, ale to nebráni tomu, aby sa byť najlepší vo svojom tíme. To dievča je rovnako tvrdohlavo pokračuje k vlaku, a okrem športového života, bol viac a sekulárne. V roku 2014 jej bol udelený titul z najviac sekulárnych športovcov, to bol len schopný predbehnúť futbalovej Fedor Smolov. Žena a teraz sa môžete často stretnúť na rôznych recepciách a večierkoch, je veľmi aktívna a v dôsledku toho sa jej podarí skĺbiť úspešnú kariéru v synchronizovanom plávaní so šťastným rodinným životom. Aj ona len nedávno absolvoval Ústavu telesnej výchovy Ural Slovenské pedagogické univerzite.

Vôľa k víťazstvu a túžba dokázať svetu, že je najlepšie, potom sa nechá vystúpiť na 11-krát majster sveta v synchronizovanom plávaní Anzhelika Timaninoy na piedestál slávy. O to hovorí celý svet, ale ona sa nezastaví, pretože predné existuje mnoho spôsobov, ako ukázať, že je najlepšie, a to nielen v oblasti športu, synchronizované plávanie, ale aj v mnohých ďalších oblastiach.

Môžeme si len priať veľa šťastia do tejto krásnej cieľavedomé dievčatá vo všetkých jej snahách a nové brilantné víťazstvo!

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.