Šport a FitnessFutbal

"International" comeback. Aký je nezničiteľnosť ducha?

V doslovnom preklade do angličtiny comeback - «návrat». K dnešnému dňu, tento koncept je široko vstúpil do slovníka ruských teenagerov a je často používaný ako slang alebo športových subjektov. Preto možno povedať o comeback, že táto definícia je jasné a použitou v prostredí dnešnej mládeže.

Pojem "comeback" v oblasti športu

Zjednodušene povedané, slovo "comeback" je používaný v kolektívnych športoch, keď jeden z klubov v priebehu hry je docela ďaleko za súpermi a zároveň v rokovaní je konečný víťaz. V komentári k týmto hrám, často používané adjektíva "neuveriteľný comeback" alebo "self-dávať prekvapujúce a schopnosť bojovať." Taká stretnutia, kedy beznádejne prehrávajúci tím nakoniec vytiahne víťazstvo, dáva hráčom pozitívny prístup, a tieto hry môžu byť účinné na pozadí vzostupe.

Používa slovo "comeback" v každodennom živote

Čo znamená "comeback" v každodennom živote, môžeme pochopiť z rozhovorov dnešná mládež. Oni používajú túto definíciu, keď chcú povedať o návrate niekoho alebo niečo. Stojí za zmienku, že všeobecne platí, že anglické slová a výrazy pevne zakotvený v slovníku tínedžerov a stala už v prevádzke.

Najlepší futbal comeback v nedávnej histórii

Zápas medzi Nemeckom a Švédskom v kvalifikácii kole 2014 Svetového pohára, ktorý sa konal 16. októbra 2012, a skončil remízou s výsledkom 4: 4, obsahoval úžasný švédsky comeback. Nemci sú v pokoji a meria viedli štyri bránky v polčase a predpokladal, bez príliš veľa ťažkostí, aby ho k víťazstvu. Švédi, podľa poradia, sa snažil zvrátiť priebeh rokovania a skóre aspoň cieľ prestíže. Ako výsledok, posledný gól bol zaznamenaný v čase štrajku na 93 minút a Švédsku dosiahol remízu.

Finále najprestížnejšej futbalový turnaj - Champions League - v roku 2005 mal veľkolepý scenár. Návrat vo futbale na takej vysokej úrovni, - vzácny jav. Potom taliansky "Milan" v hre s anglickým "Liverpool", ako sa zdá, urobil dobrý štart vyhrať a po prvých štyridsiatich piatich minútach držal skóre tri góly, ale Briti na to a je považovaný za predchodcu futbalu, pretože som sa snaží použiť všetko, čo sa vyhrať , "Liverpool" skóre a výsledný penalty shoot-out vyhrá trofej.

V roku 2004, sú tam dva masterovityh klub "Manchester City" a "Tottenham" vo finále FA Cupu. Tento zápas bol veľkorysý k cieľom a obsahoval výnimočnú krásu comeback. Čo je futbal pre anglické fanúšikov - nemusíte hovoriť, že sú najhorlivejší fanúšikovia na svete. V ten deň, fanúšikovia v Manchestri hnalo do rána, pretože ich klub vzal zápas, prehrávať v troch cieľov v priebehu zasadnutia.

V roku 2001 v Londýne "Tottenham" a zostal v Manchestri a strávil zápas v FA Cupu s miestnym "Manchester United". Masterovitaya domáci tím pred zápasom a nedokázal si predstaviť, že bude pripúšťajú tri góly na prelome. Dlhoročný manažér Sir Aleks Fergyusson v prvej polovici zasadnutie vydala Solskjaer nejako zmeniť priebeh rokovaní, ale tímy odchádzajú do prestávky sa skóre 0: 3 v prospech hostí. Počas pauzy, Ferguson stále nájsť tie správne slová a dve rýchle prihrávky Beckham so svojimi asistenciami viedli k tomu, že tam bol neuveriteľný comeback. Čo sa deje v hľadisku "Old Trafford" - to je nemožné vyjadriť slovami. Nakoniec "United" držal krásnu druhú polovicu a zaslúžil vyhral so skóre 5: 3.

Comeback v hokeji

S ohľadom na špecifiká hry v ľadovom hokeji, keď príde na čele viac ako futbal, častejšie sa stáva comeback. Čo je to návrat k hre hokeja po niekoľkých stratených cieľov, fanúšikovia vedia z prvej ruky. V každom ročnom National Hockey League v Spojených štátoch alebo v Kontinentálnej hokejovej lige v našom prípade, taký comeback viac ako raz.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.