Šport a FitnessAtletický

Anna Trubnikov - profesionálne umelecké gymnastka

Anna Trubnikov - profesionálne ruský gymnasta, ktorý aj napriek svoj mladý vek má mnoho fanúšikov po celom svete. Dosiahla veľkého počtu víťazstiev v jednotlivých turnajoch. Trubnikov dosiahol úspech v športe, pretože jeho neobmedzené vytrvalosti a vrodenému talentu.

Začiatok športovej kariéry

Anna Trubnikov sa narodil 20. mája 1996 v Petrohrade. Mladí rodičia dali Anna miestnej gymnastické školy, keď jej boli 4 roky. Kultúrny kapitál gymnastiky je veľmi populárny. Každý štvrtý dievča v meste, ktoré sa zaoberajú týmto športom. Športovci z Petrohradu sa vyznačujú svojimi nádhernými muzikálnosťou a vykonávacích techniku prvkov. Tento mladý športovec sa na jeho výchove trénera Marina Solovjov. Za to, že viac ako 10 rokov Alina Galina Ulanov trénoval Eduardovna. V roku 2009, výkon tohto talentovaného cvičenca zahrávať slávny ruský tréner Irina Viner. Bola to ona, kto rozhodne, koho pozvať na účasť v prestížnej súťaži. Akonáhle Viner povedal, že je Anna Trubnikov je najlepší gymnasta z Ruska. Ale v medzinárodnej súťaži tento športovec často robí vážne chyby, kvôli ktorej stratil veľké množstvo bodov.

profesijný životopis

V roku 2011 Anna prvýkrát prišiel do juniorskej reprezentácie Ruska. Skupinové cvičenia pod vedením Iriny Bystrovoy a Elena Petunin sa ukázalo dobré výsledky aj napriek svoj mladý vek. V rovnakom roku Anna Trubnikova stal majstrom Európy. Po tomto víťazstve, jej kariéra oživil. Do 4 mesiacov, začala hrať v ruskom šampionáte. Ostatní členovia tímu boli starší než Anne. Napriek tomu, vystupovala na roveň s nimi. Počnúc rokom 2011, tento talentovaný športovec trénoval v Novogorske a Petrohrade. Doma sa zaoberala všetky rovnaké Galina Ulanov. Na prvom mieste Všetci odborníci v gymnastiku uvedené, ako sa to robí zase v kruhu. Pre ňu, tento prvok je koróna. Anna Trubnikov po celom svete vykonávať jeho najlepší.

Úspechy v športe

Anna Trubnikov, gymnastika, pre ktoré bola vždy na prvom mieste v živote vyhral veľa víťazstvo. Na Svetovom pohári, ktorý sa konal v dome Anny v Petrohrade, to nebolo presne. Odhady gymnastiek bola oveľa vyššia ako konkurencia. Trubnikov bol veľmi spokojný s podporou fanúšikov. JCC hala ona konala vo veku 12 rokov. V tíme šampionáte Anna Trubnikov v roku 2012 vyhral majstrovstvá Ruska, a v jednotlivých all-around bola bronzová medaila. Nasledujúci rok, tieto umelecké gymnastka s 2 striebornými medailami a 1 bronz. V roku 2013 sa podieľala na Grand Prix v Moskve, ktorý vyhral s istotou. Ten istý rok, ona zostala bez medaily na Grand Prix v Holon, Kalamata a Svetového pohára. V roku 2014 Anna vyhrala Trubnikov St. Petersburg Cup. Napriek veľkému počtu víťazstiev, športovec sa nevykazujú v uliciach ruských miest. Ona je veľmi šťastný, pretože nemajú radi príliš veľa pozornosti na jeho osobu.

Život po skončení profesionálnej kariéry

Športové kariéra dievčat, ktoré sa venujú športovej gymnastike, veľmi krátka. Po dobu asi 22 rokov, oni skončí rozprávanie a hľadá pre seba v živote. Väčšina športovcov sa začal učiť, pre ich šport je v živote dôležité. Do kategórie týchto dievčat je pravda Anna Trubnikov. Rytmická gymnastika, vystúpenie foto z dievča v športe mohli často vidieť v správach, že je pre ňu veľmi dôležité. Anna je šťastne pracuje s deťmi doma. V stredu v telocvični k nemu veľký počet detí prichádza na štúdium každý rok. Mladí tréneri sú vhodné pre proces učenia detského je veľmi kreatívny. Tie sú vyzvané, aby sa učitelia herectvo, tanec, cirkusanti a, samozrejme, choreografov. Sú si dobre vedomí o deti, pretože majú stále na pamäti, že ťažkosti, ktoré boli samy. Tento športovec Od roku 2014 študuje na NSU ne. P. F. Lesgafta.

Anna Trubnikov, gymnastika bola vždy dôležitou súčasťou života, je teraz úspešne pracujú s deťmi. Počas predstavenia sa vždy vykonáva komplikovanú programu, a to aj keď nie sú udeľované za veľké množstvo bodov.

Copyright © 2018 sk.unansea.com. Theme powered by WordPress.